MISS 2016

Wygrana w konkursie była dla niej jak piękny sen na jawie, ale jak sama podkreśla dopiero teraz rozpocznie spełnianie marzeń – z takim zamiarem w nowy rok wchodzi Paulina Maziarz Miss Polski 2016.

20-letnia Paulina pochodzi ze małej miejscowości w gminie Zwoleń. W drodze po koronę Miss Polski, została Miss Ziemi Radomskiej. Po wygranej coraz częściej pokonuje trasę między Warszawą a Lublinem, godząc obowiązki Najpiękniejszej Polki i studentki. 4 grudnia, kiedy to jej nazwisko zostało wykrzyknięte, a na głowie pojawiła się korona, założona przez ustępującą Miss Polski 2015 Magdalenę Bieńkowską, spełnił się jej sen.

Paulina startując w konkursie podkreślała, że marzy o karierze modelki, a modeling jest jej pasją. Do tej pory biernie śledziła świat mody w Internecie, telewizji, czy w magazynach, poznając nowe trendy i oglądając kulisy pracy modelek. Dziś jej marzenie staje się rzeczywistością!

Tuż po finale Miss Polski podpisała umowę z agencją New Stage, wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych i już jutro wylatuje na swój pierwszy kontrakt do Mediolanu, gdzie rozpocznie współpracę z agencją MAJOR MODELS. Między egzaminami na studiach, by przygotować się do tego wyjazdu codziennie ćwiczy przed lustrem i słucha porad agencji, bo zdaje sobie sprawę, że droga do spełnienia to ciężka praca.

Po powrocie rozpocznie przygotowania do międzynarodowego konkursu Miss International 2017.

Kanały Social Media:

Kontakt:
Karolina Zagozdon – k.zagozdon@nowascena.pl
Dawid Baraniak – d.baraniak@nowascena.pl