POSZUKIWANIA MISS POLSKI 2018 ROZPOCZĘTE!

W całym kraju trwają przygotowania do regionalnych finałów wyborów Miss Polski 2018. Podczas kilkunastu gal poznamy zwyciężczynie, które na początku czerwca, wraz z laureatkami tytułów wicemiss i zdobywczyniami „zielonych kart” wezmą udział w ćwierćfinale Miss Polski.

KAMILA ŚWIERC TO NOWA MISS POLSKI 2017!

Kamila Świerc ma 18 lat i pochodzi z Opola. W nagrodę otrzymała koronę Miss Polski oraz voucher o wartości 50.000 zł, ufundowany przez Muszyniankę.

PYSZNA KAWA PRZED WIELKIM FINAŁEM!

Już dziś wielki finał Miss Polski 2017. Nasze kandydatki ciężko pracują, aby zaprezentować publiczności i widzą przed telewizorami wspaniałe show, które swoim klimatem również wprowadzi nas w klimat zbliżających się Świąt!

TYTUŁY KOMPLEMENTARNE WRĘCZONE!

W czwartek, trzy dni przed wielką galą kandydatki spotkała kolejna, wyjątkowa uroczystość. Tego dnia niektóre z nich spotkało ogromne wyróżnienie w postaci pierwszych tytułów komplementarnych. Po kilku miesiącach obserwacji, zakończonej weryfikacją podczas ostatnich dni zgrupowania, przyznane zostały następujące tytuły:

WSPÓLNA AKCJA NASZYCH PIĘKNYCH FINALISTEK MISS POLSKI!

Trzeciego dnia zgrupowania na tegoroczne kandydatki czekała wyjątkowa uroczystość. Wieczorem w czterogwiazdkowym Hotelu Beskid został rozwinięty czerwony dywan, a przestrzeń lobby wypełniła się klimatycznymi świeczkami i zapachem świeżych kwiatów. Wszystko to miało stanowić idealne dopełnienie spotkania z marką Jubiler Schubert - wieloletnim Partnerem Konkursu Miss Polski. Punktualnie na czerwonym dywanie pojawiły się wszystkie finalistki, piękniejsze niż zwykle, w specjalnie przygotowanych na ten wieczór, wyjątkowych kreacjach. Robert Czepiel - Dyrektor Generalny marki Jubiler Schubert po krótkiej przemowie wręczył kandydatkom pamiątkowe pierścienie z charakterystyczną dla konkursu identyfikacją wizualną i indywidualnym, pamiątkowym grawerem. Ten pierścień to już pewien symbol konkursu, to on z powodzeniem przypomina kandydatkom o pięknej przygodzie, która ma miejsce w ich życiu.

W DRODZE PO KORONĘ MISS POLSKI!

Po intensywnym, pierwszym dniu zgrupowania, nadszedł moment na to, co pretendentki do tytułu Miss Polski lubią najbardziej. Dla jednych dbanie o siebie to poranny jogging, przed którym nie jest ich wstanie powstrzymać nawet prószący śnieg. Dla innych masaż, jacuzzi i szeroki wachlarz hotelowych zabiegów pielęgnacyjnych.

ZGRUPOWANIE MISS POLSKI 2017 ROZPOCZĘTE!

Nadszedł ten moment! Zgrupowanie poprzedzające wielką i długo wyczekiwaną galę wyborów Miss Polski 2017 można uznać za oficjalnie rozpoczęte!

BAJKOWA KREACJA NA MISS WORLD!

Magdalena zaprezentuje się w bajkowej kreacji zaprojektowanej przez polską projektantkę – Violę Piekut. Suknię w kroju księżniczki, zdobią delikatne hafty i mnóstwo kamieni Swarovskiego.

MAGDALENA BIEŃKOWSKA! CZY POWTÓRZY SUKCES ANETY KRĘGLICKIEJ?

Jako pierwsza i jak do tej pory jedyna reprezentantka naszego kraju, zdobyła tytuł Miss World. Aneta Kręglicka w 1989 roku założyła na swoją głowę koronę najpiękniejszej kobiety świata. Pamiętamy ten dzień, kiedy na czołówkach prawie wszystkich gazet pojawiła się informacja o sukcesie Polki. W tym roku to Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015 i tegoroczna Miss World Poland, będzie reprezentować nasz kraj w tegorocznej edycji konkursu. W rankingach światowych oceniana jest bardzo wysoko, zajmując pozycję w ścisłym finale. Czy uda się jej powtórzyć sukces Kręglickiej?

Z WIZYTĄ W SALONIE JUBILER SCHUBERT!

Jubiler Schubert jest głównym partner wyborów Miss Polski, Miss Polski Nastolatek i Miss Supranational, jak również fundatorem korony Miss Polski i pamiątkowych pierścieni dla laureatek konkursów piękności.

WYPOCZYNEK TYLKO Z BIUREM PODRÓŻY FUN CLUB!

Po raz kolejny podczas organizacji zgrupowania Finalistek Miss Polski 2017, będziemy współpracować z Biurem Podróży Fun Club. To właśnie Fun Club zapewni transport naszych kandydatek podczas zgrupowania w Krynicy Zdroju, przed grudniowym finałem Miss Polski.

HOTEL BESKID PARTNEREM KONKURSU MISS POLSKI 2017!

Potwierdzamy najnowsze informacje! Hotel Beskid ponownie będzie gościł tegoroczne Finalistki Miss Polski 2017. Tak jak miało to miejsce w roku ubiegłym, również w tym nasze piękne kandydatki spędzą w tym wyjątkowym miejscu kilka dni, przed grudniowymi finałami konkursu. To właśnie tu pod okiem choreografów będą szlifować swoje prezentacje i wyjścia, które zaprezentują na gali Miss.

GOŚCINNIE W MIĘTOWYCH WZGÓRZACH

W minionym tygodniu w Rezydencji Miętowe Wzgórza – Mansion House, odbyła się sesja wizerunkowa tegorocznych Finalistek Miss Polski. Pracy kandydatek na planie przyglądali się również Goście Specjalni. Wśród nich nasze Miss Polski - Paulina Maziarz – obecnie królująca nam Miss oraz Magdalena Bieńkowska – Miss Polski 2015 i tegoroczna reprezentantka naszego kraju w wyborach Miss World.

SESJA WIZERUNKOWA FINALISTEK MISS POLSKI 2017!

W dniach 5 i 6 września 2017 roku odbyła się oficjalna sesja finalistek tegorocznego konkursu Miss Polski. Planem zdjęciowym były Miętowe Wzgórza położone w miejscowości Trębki Nowe koło Zakroczyma.

ZDRADZAMY DŁUGO WYCZEKIWANĄ INFORMACJĘ - POLSKĄ KANDYDATKĄ DO TYTUŁU MISS WORLD 2017 JEST MAGDALENA BIEŃKOWSKA!

Pretendentką do korony Miss Świata jest piękna i inteligentna - Magdalena Bieńkowska, która w 2015 zdobyła tytuł Miss Polski. Ta 24-letnia dziewczyna pochodząca z serca Mazur, 18 listopada wystąpi w konkursie Miss World 2017, którego finał odbędzie się w Sanya, Chiny.

SŁONECZNA STACJA Z MISS POLSKI!

W miniony weekend kandydatki do tytułu Miss Polski 2017, miały okazję gościć w programie telewizyjnym „Słoneczna Stacja” telewizji POLSAT i opowiadać o swoich przygotowaniach do oficjalnej gali Miss Polski 2017, która odbędzie się 3 grudnia w Krynicy Zdroju. Nasze pretendentki do korony najpiękniejszej polki, zaprezentowały się przed kamerami w strojach kąpielowych marki SELF Collection.

MISS BIKINI INTERNATIONAL 2017

Oktawia Kaźmierczak – I Wicemiss Polski 2016, w tym roku będzie reprezentować Polskę podczas światowego konkursu MISS BIKINI INTERNATIONAL 2017. Konkurs organizowany jest 16 grudnia w Shenzhen, Chiny. Oktawia podczas trwającego dwa tygodnie zgrupowania odbędzie spotkania z jury konkursu, uczestniczyć będzie w akcjach charytatywnych oraz wycieczkach prezentujących uroki Shenzhen.

Miss Polski na wakacjach!

Wakacje w pełni! Część z nas znajduje chwilę, aby złapać oddech świeżego, morskiego powietrza nad Bałtykiem, czy przynieść ukojenie oczom, podziwiając górskie widoki Tatr. Są również tacy, którzy wybierają wyjazd za granicę - czyli do wyboru, do koloru! Liczy się oczywiście pomysł, dobra zabawa i odwaga, że wszystko co zaplanowaliśmy się uda.

Miss Polski Nastolatek w akcji!

Klaudia Kucharska to nowo wybrana Miss Polski Nastolatek 2017. Ponad tydzień temu w Kozienicach założyła koronę najpiękniejszej a już świetnie radzi sobie z licznymi obowiązkami Miss.

Klaudia Kucharska w koronie Miss Polski Nastolatek 2017

Klaudia Kucharska ma zaledwie 15 lat, 180 cm wzrostu i pochodzi z Bielska-Białej. Od soboty nosi koronę najpiękniejszej nastolatki w Polsce...

Pożegnanie z koroną

Rok temu na scenie Amfiteatru w Kozienicach ogłoszono ją najpiękniejszą nastolatką w Polsce, dziś przekaże koronę swojej następczyni. Patrycja Pabis - Miss Polski Nastolatek 2016 żegna się z koroną...

Finalistki Miss Polski 2017 wybrane!

To był magiczny półfinał. Publiczność zgromadzona w Amfiteatrze w Kozienicach gorąco dopingowała wszystkie 38. półfinalistki, ale do finału mogły przejść tylko 24. Poznajcie finalistki Miss Polski 2017, które w grudniu w Krynicy-Zdrój walczyć będą o tytuł Najpiękniejszej Polki 2017 roku...

Półfinalistki Miss Polski 2017 w bikini

Tylko dzień dzieli 38 najpiękniejszych Polek od półfinału Miss Polski 2017 w Amfiteatrze w Kozienicach. Do finałowej grupy jurorzy wybiorą 22 kandydatki, a dołączą do nich Miss Kozienic, oraz zwyciężczyni Złotego Biletu w głosowaniu na Miss Internetu...

W drodze po tytuł Miss!

W Kozienicach trwa zgrupowanie półfinalistek Miss Polski 2017 oraz finalistek Miss Polski Nastolatek 2017. Kolejne dni nasze kandydatki spędzają na intensywnej pracy przygotowującej je do piątkowej i sobotniej Gali ...

W sobotę poznamy Miss Polski Nastolatek 2017

Już w najbliższą sobotę poznamy laureatkę tytułu Miss Polski Nastolatek 2017. Koronę otrzyma z rąk ustępującej Patrycji Pabis. Konkurs odbędzie się 24 czerwca w Amfiteatrze w Kozienicach, a transmisja odbędzie się 29 czerwca, o godz. 21:00 w Czwórce...

Zgrupowanie w Kozienicach rozpoczęte

Od piątku, 16 czerwca, w Kozienicach trwa zgrupowanie 38. półfinalistek Miss Polski 2017, oraz 22 finalistek Miss Polski Nastolatek 2017. Pierwsze trzy dni najpiękniejsze spędziły na nagraniach materiałów video. To bardzo intensywny czas w szczególności dla nastolatek. Ich nagrania trwały łącznie... 24 godziny...

Złoty Bilet dla Miss Internetu 2017

Tego jeszcze nie było! Po raz pierwszy uruchamiamy głosowanie na Miss Internetu tak wśród półfinalistek Miss Polski 2017, jak również wśród finalistek Miss Polski Nastolatek 2017. Ale zdobyty tytuł to nie wszystko, nagroda dla zwyciężczyń w obu kategoriach jest bardzo cenna...

38 półfinalistek Miss Polski 2017

4 czerwca w Hali Expo - Łódź odbył się ćwierćfinał konkursu Miss Polski 2017. Do Łodzi przyjechały Zwyciężczynie Konkursów Regionalnych, ich Wicemiss, zdobywczynie Zielonych Kart, oraz kandydatki, które zgłosiły się przez internet, z całej Polski ...

Poznaliśmy Finalistki Miss Polski Nastolatek 2017

4 czerwca w Hali Expo - Łódź odbył się półfinał konkursu Miss Polski Nastolatek 2017. Do Łodzi przyjechały Zwyciężczynie Konkursów Regionalnych, ich Wicemiss, zdobywczynie Zielonych Kart, oraz kandydatki, które zgłosiły się przez internet, z całej Polski ...

Wyniki Miss Mazowsza 2017

10. Jubileuszowa Gala Finałowa Konkursu Miss Mazowsza 2017 odbyła się w niedzielę 28 maja w hotelu Lord w Warszawie. Zaszczytny tytuł Miss Mazowsza 2017 zdobyła 24-letnia mieszkanka Warszawy – Sylwia Rynkiewicz ...

Wyniki Miss Beskidów 2017

Piękne kobiety, przystojni mężczyźni, modna odzież, seksowna bielizna, eleganckie wnętrza - w takich okolicznościach w Bielsku-Białej wybierano wczoraj Miss Beskidów 2017 oraz Miss Południa Nastolatek 2017 ...

Wyniki Miss Polski UK 2017

Paulina Główka zdobyła tytuł Miss UK & Ireland 2017. Tytuł 1 Wicemiss przypadł w udziale Sabrinie Olkowicz, 2 Wicemiss – Natalii Jeziółkowskiej. Miss Gońca Polskiego i firmy Sami Swoi została Dominika Łowicka ...

Wyniki Miss Ziemi Sądeckiej 2017

Kinga Choma, 18-latka z Nowego Sącza, została Miss Ziemi Sądeckiej 2017, podczas wyborów, które odbyły się 20 maja w Galerii Handlowej Trzy Korony w Nowym Sączu ...

Wyniki Miss Śląska 2017

Koronę Miss Śląska, czyli najpiękniejszej mieszkanki Województwa Śląskiego zdobyła 21-letnia Joanna Tarasek z Rudy Śląskiej. Tytuł 1 Wicemiss Śląska 2017 powędrował do Darii Rusek, natomiast tytuł 2 Wicemiss Śląska 2017 zdobyła Michalina Sikorska...

Wyniki Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2017

Karolina Majewska zdobyła koronę Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2017, Julia Michalska została Miss Nastolatek, a tytuł Mistera wywalczył Cezary Ksel. Za nami finał trzech konkursów piękności. Zwycięzców poznaliśmy podczas gali, która odbyła się w piątek, w Best Western Grand Hotelu w Kielcach ...

Kozienice witają najpiękniejsze Polki

Już 23 i 24 czerwca Kozienice staną się polską stolicą piękna. W połowie czerwca przyjedzie tu ponad 70. najpiękniejszych dziewczyn, które będą walczyć o awans do finału konkursu Miss Polski 2017 i o koronę Miss Polski Nastolatek 2017...

Wyniki Miss Ziemi Pszczyńskiej 2017

6. maja odbył się I. finał wyborów Miss Ziemi Pszczyńskiej 2017. W konkursie, zorganizowanym w Pszczyńskim Centrum Kultury, wzięło udział 18 kandydatek w obu kategoriach; dorosłych i nastolatek. Jury za najładniejsze uznało odpowiednio: Weronikę Badurę i Natalię Rabaszowską...

Wyniki Miss Lubelszczyzny 2017

Gala Finałowa Miss Lubelszczyzny 2017 odbyła się 2.maja w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W tegorocznych wyborach o tytuł Miss Lubelszczyzny Nastolatek ubiegało się 14 dziewczyn, zaś o tytuł Miss Lubelszczyzny rywalizowało 17 kandydatek...

Wyniki Miss Ziemi Elbląskiej 2017

W sobotę 22 kwietnia w teatrze im. Aleksandra Sewruka odbyła się Gala Finałowa Miss Ziemi Elbląskiej oraz Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2017. Był to niezwykły wieczór zarówno dla gości, jak i dla organizatorów...

Wyniki Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego 2017

8 kwietnia w Centrum Kultury Browar B. we Włocławku odbyła się gala finałowa wyborów Miss Regionu Kujawsko - Pomorskiego 2017. W konkursie wzięło udział 21 finalistek ...

Wyniki Miss Podkarpacia 2017

Miss Podkarpacia 2017 została wybrana! Tytuł najpiękniejszej zdobyła 24-letnia Natalia Barańska z Dębicy. 1 Wicemiss została Monika Serwińska z Krosna, a 2 Wicemiss Jagieńka Preisner ze Strzyżowa...

Paulina Maziarz wolontariuszką w schronisku

Paulina Maziarz Miss Polski 2016 została wolontariuszką w schronisku w Korabiewicach, które jest pod opieką fundacji Viva! Najpiękniejsza Polka spędziła cały dzień na poznawaniu specyfiki pracy tak nietypowym dla większości ludzi miejscu ...

Karolina Banach reprezentuje Polskę na wyborach Miss Eco International 2017 w Egipcie

Już 1 kwietnia do Egiptu odlatuje nasza delegatka do tytułu Miss Eco International 2017 - Karolina Banach, która podczas finału Miss Polski 2016 w Krynicy-Zdrój awansowała do ścisłej 10, a na etapie regionalnym została Miss Ziemi Łódzkiej 2016.

Regionalne Miss Polski 2017

W całym kraju trwają przygotowania do regionalnych finałów wyborów Miss Polski 2017. Podczas kilkunastu gal poznamy zwyciężczynie, które na początku czerwca, wraz z laureatkami tytułów wicemiss i zdobywczyniami „zielonych kart” wezmą udział w ćwierćfinale Miss Polski.

Miss Polski kontrolowała kierowców

Paulina Maziarz Miss Polski 2016 z okazji Dnia Mężczyzny wzięła udział w Akcji "Prawdziwy mężczyzna - odpowiedzialny kierowca", której inicjatorem jest Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu.

Paulina Maziarz podbija Mediolan

Wygrana w konkursie była dla niej jak piękny sen na jawie, ale jak sama podkreśla dopiero teraz rozpocznie spełnianie marzeń – z takim zamiarem w nowy rok wchodzi Paulina Maziarz Miss Polski 2016.

Nasze miss lecą na Miss International i Miss Grand!

Już w sobotę, 8 października, nasze dwie najpiękniejsze Polki 2015 roku wyjeżdżają w podróż życia. Będą reprezentować Polskę na dwóch ważnych międzynarodowych konkursach piękności.

Joanna Jochemczyk jedzie na Miss Tourism Queen International 2016

W najbliższą niedzielę Joanna Jochemczyk finalistka konkursu Miss Polski 2015 wylatuje do Chin na wybory Miss Tourism Queen International 2016!

Magdalena Bieńkowska wybierze Miss Polski na Wózku 2016

Najpiękniejsza Polka 2015 roku Magdalena Bieńkowska już jutro zasiądzie w jury jednego z najbardziej wyjątkowych i unikatowych konkursów piękności w Polsce i na świecie – Miss Polski na Wózku 2016!

Patrycja Pabis została Miss Polski Nastolatek 2016

25 czerwca w Amfiteatrze w Kozienicach 24 nastolatki walczyły o tytuł tej najpiękniejszej – Miss Polski Nastolatek 2016! Jurorzy uznali, że na tytuł zasłużyła 16-letnia Patrycja Pabis z Masłowa Pierwszego.

Finalistki Miss Polski 2016 wybrane!

24 czerwca zostały wybrane 24 finalistki, które przez kolejne miesiące będą się przygotowywać, by w grudniu zawalczyć o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Polski 2016.

Kozienice – dzień 2

Za nami drugi dzień zgrupowania półfinalistek Miss Polski 2016, oraz finalistek Miss Polski Nastolatek 2016 w Kozienicach.

Najpiękniejsza Polka zawalczy o koronę Miss International 2016

Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska już 27 października będzie reprezentować Polskę na jednym z najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie – Miss International 2016 w Japonii !!!

Zgrupowanie w Kozienicach rozpoczęte!

40 półfinalistki konkursu Miss Polski 2016 oraz 24 finalistki Miss Polski Nastolatek 2016 są już w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu gdzie rozpoczęły przygotowania do swoich gal!

Przed finałem Miss Polski Nastolatek’16 i półfinałem Miss Polski’16!

Za niespełna półtora tygodnia poznamy Najpiękniejszą Nastolatkę Polski 2016! A wszystko wydarzy się po raz kolejny w Kozienicach i na ekranie Czwórki!

Półfinalistki Miss Polski 2016

5 czerwca w warszawskim Hotelu RadissonBlu odbyły się eliminacje do wyborów Miss Polski 2016, w których wzięło udział blisko 150 kandydatek z konkursów regionalnych i zgłoszeń internetowych.

Finalistki Miss Polski Nastolatek 2016

5 czerwca w warszawskim Hotelu RadissonBlu odbyły się eliminacje do wyborów Miss Polski Nastolatek 2016, w których wzięło udział ponad 100 kandydatek z konkursów regionalnych i zgłoszeń internetowych.

Miss Polski 2015 finał

To był piękny finał. 6 grudnia, w Krynicy-Zdroju 31 finalistek stanęło do walki o tytuł tej najpiękniejszej.

Zgrupowanie Miss Polski 2015 czas start

31 pięknych finalistek wylądowało u podnóża gór Małopolski, by rozpocząć ostatnie przygotowanie przed Wielkim Finałem Miss Polski 2015.

Wielki finał Miss Polski 2015 już 6 grudnia

Finał Miss Polski odbędzie się 6 grudnia w hali MOSiR w Krynicy Zdrój, o koronę walczyć będzie 31 kandydatek, wybranych w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski i Miss Polonia wezmą udział w historycznym wydarzeniu i w ten sposób po raz pierwszy od 25 lat w Polsce zostanie wybrana jedna Najpiękniejsza Polka – Miss Polski 2015!

Konferencja prasowa Miss Polski czy Miss Polonia?

17 listopada, Panorama w Hotelu Marriott w Warszawie stała się miejscem historycznego wydarzenia. To tu dwie panujące Najpiękniejsze Polki – Paulina Krupińska Miss Polonia 2012 i Ewa Mielnicka Miss Polski 2014 poinformowały, że od tej pory będzie wybierana jedyna Najpiękniejsza Polkę, a 6 grudnia razem przekażą koronę nowej Miss Polski 2015, bo #KoronaJestTylkoJedna.